Przejmij kontrolę

Udostępniamy ustawienia, dzięki którym możesz zarządzać ochroną swojej prywatności

Wykorzystujemy dane, by nasze usługi były jak najbardziej przydatne, ale to Ty decydujesz, jakie rodzaje informacji zbieramy i jak ich używamy. Stworzyliśmy stronę Moje konto, by dać Ci wygodny dostęp do prostych w użyciu narzędzi, które pomagają zarządzać ochroną prywatności i zabezpieczeniami. Ustawienia opisane poniżej pozwalają określić, jak chcesz wykorzystać dane, by dostosować usługi Google do swoich potrzeb.

Otwórz stronę Moje konto

Zarządzaj swoją prywatnością za pomocą ustawień prywatności

W kilka minut określisz, jakie rodzaje informacji może gromadzić Google, jakie dane osobowe chcesz udostępniać znajomym i publicznie oraz jakie typy reklam mają wyświetlać się w Google. Ustawienia te możesz w każdej chwili zmienić.

Sprawdź ustawienia prywatności

Popraw bezpieczeństwo swojego konta, sprawdzając zabezpieczenia

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, by chronić swoje konto Google, jest sprawdzenie zabezpieczeń. Dzięki temu łatwo zweryfikujesz, czy Twoje ustawienia odzyskiwania są aktualne oraz czy z Twoim kontem są połączone tylko te witryny, aplikacje i urządzenia, których wciąż używasz i którym ufasz. Jeśli coś wygląda podejrzanie, od razu możesz zmienić powiązane ustawienie lub hasło. Sprawdzanie zabezpieczeń zajmuje tylko kilka minut. Możesz je wykonywać tak często, jak chcesz.

Rozpocznij sprawdzanie zabezpieczeń

Zdecyduj, które dane mają być powiązane z Twoim kontem

Dzięki danym, które zapisujemy na Twoim koncie, usługi Google mogą być lepiej dopasowane do Twoich potrzeb – od dokładniejszych tras dojazdu w Mapach po szybsze wyświetlanie wyników w wyszukiwarce. Zarządzanie aktywnością pozwala określić, jakie dane są przypisywane do Twojego konta i wstrzymać zbieranie określonych typów danych – takich jak wyszukiwane hasła, aktywność w przeglądarce, odwiedzane miejsca czy informacje z urządzeń.

Otwórz stronę Zarządzanie aktywnością

Kontroluj wyświetlanie reklam zgodnie ze swoimi preferencjami

Na stronie Ustawienia reklam możesz zarządzać wyświetlaniem reklam związanych z tematami, które Cię interesują. Jeśli na przykład w ustawieniach personalizacji reklam podasz, że lubisz muzykę pop, po zalogowaniu się do YouTube możesz zobaczyć reklamy nowych albumów i koncertów w pobliżu.

Jeśli po zalogowaniu się wyłączysz personalizację reklam, przestaniemy pokazywać w usługach Google oraz witrynach i aplikacjach partnerskich reklamy związane z Twoimi zainteresowaniami. Wyłączenie personalizacji reklam po wylogowaniu się ma wpływ tylko na usługi Google, w których je wyświetlamy.

Otwórz stronę Ustawienia reklam

Na stronie Moja aktywność sprawdzaj dane, jakie masz zapisane na koncie

Strona Moja aktywność to miejsce, w którym znajdziesz wyszukiwane, wyświetlane i oglądane przez siebie treści w naszych usługach. Aby ułatwić znajdowanie informacji o Twojej wcześniejszej aktywności online, udostępniamy narzędzia do wyszukiwania według tematu, daty i usługi. Możesz trwale usunąć wpisy o konkretnych aktywnościach, a nawet całe tematy, których nie chcesz mieć powiązanych z kontem.

Otwórz stronę Moja aktywność

Przejrzyj podstawowe informacje o koncie

Określ, jakie dane osobowe udostępniasz w usługach Google – na przykład imię i nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu.

Przejrzyj swoje dane osobowe

Przenieś swoje treści w dowolne miejsce, korzystając z funkcji Pobierz swoje dane

Twoje zdjęcia, e-maile, kontakty, a nawet zakładki. Masz kontrolę nad materiałami, które przechowujesz na swoim koncie Google. Dlatego opracowaliśmy funkcję Pobierz swoje dane, która pozwala skopiować te materiały, utworzyć ich kopię zapasową, a nawet przenieść je do innej usługi.

Otwórz stronę Pobierz swoje dane