Jūsų duomenys

Norime, kad suprastumėte, kokius duomenis renkame ir naudojame.

Naudodami „Google“ paslaugas patikite mums savo duomenis. Mūsų atsakomybė aiškiai informuoti jus apie tai, kokius duomenis renkame ir kaip juos naudojame, kad tobulintume jums teikiamas paslaugas.

Pateikiame tris pagrindinius renkamų duomenų tipus.

Jūsų atliekami veiksmai

Kai naudojate mūsų paslaugas, pvz., atliekate paiešką „Google“, gaunate nuorodų „Google“ žemėlapiuose ar žiūrite vaizdo įrašą „YouTube“, renkame duomenis, kurie padeda tobulinti paslaugas. Tai gali būti:

 • tai, ko ieškote;
 • lankomos svetainės;
 • žiūrimi vaizdo įrašai;
 • spustelėjami skelbimai;
 • jūsų vietovė;
 • įrenginio informacija;
 • IP adresas ir slapukų duomenys;

jūsų kuriami elementai.

Kai esate prisijungę prie „Google“ paskyros, išsaugome ir apsaugome tai, ką sukuriate naudodami mūsų paslaugas. Tai gali būti:

 • el. laiškai, kuriuos siunčiate ir gaunate „Gmail“;
 • kontaktai, kuriuos pridedate;
 • kalendoriaus įvykiai;
 • nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuos įkeliate;
 • Dokumentai, Skaičiuoklės ir Skaidrės Diske;

jūsų asmeninė informacija.

Kai prisiregistruojate naudoti „Google“ paskyrą, išsaugome pagrindinę paskyros informaciją, kurią nurodote. Tai gali apimti:

 • vardą;
 • el. pašto adresą ir slaptažodį;
 • gimimo datą;
 • lytį;
 • telefono numerį;
 • šalį.
„Google“ žemėlapiai išmaniajame telefone

Kaip „Google“ žemėlapiai padeda jums greičiau nuvykti į reikiamą vietą

Kai naudojate „Google“ žemėlapius, jūsų telefonas sistemai „Google“ siunčia anoniminius duomenis apie jūsų vietovę. Šie duomenys derinami su aplink jus esančių žmonių duomenimis siekiant nustatyti srauto šablonus. Pvz., Žemėlapiai gali nustatyti, kad eismo sąlygos prastos, kai daug transporto priemonių lėtai juda ta pačia gatve, ir pranešti jums apie prastas eismo sąlygas. Taigi, kai kitą kartą Žemėlapiai įspės jus apie avariją ar nukreips į greitesnį maršrutą, žinosite, kad tai padėjo padaryti kitų vairuotojų duomenys.

„Google“ paieškos juosta su automatinio užbaigimo funkcija

Kaip „Google“ automatiškai užbaigia jūsų paieškas

Kartais kai ko nors ieškodami įvedate užklausą su rašybos klaidomis, „Google“ vis tiek supranta, ką turėjote omenyje. Mūsų rašybos taisymo modelis naudoja duomenis iš žmonių, kurie anksčiau irgi padarė tą pačią klaidą, kad pataisytų žodį už jus. Taip žinome, kad įvedę „Barsalona“ tikriausiai turėjote omenyje „Barselona“.

Jūsų paieškos istorija taip pat gali padėti „Google“ automatiškai užbaigti jūsų paieškas. Jei anksčiau ieškojote pagal „skrydžiai į Barseloną“, galime siūlyti šią užklausą paieškos laukelyje prieš jums baigiant įvesti tekstą. Arba, jei esate futbolo klubo gerbėjas ir dažnai ieškote „Barcelona“ rezultatai“, galime iš karto pasiūlyti šią užklausą.

„Chrome“ skirtukas su forma, kurią užpildė automatinio pildymo funkcija

Kaip „Chrome“ už jus pildo formas

Kiekvieną kartą, kai perkate ar prisiregistruojate gauti paskyrą internete, gaištate laiką pildydami formas ir įvesdami savo asmens informaciją. Kai naudojate „Chrome“, galime išsaugoti įvairią informaciją, pvz., jūsų vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir mokėjimo informaciją, kad galėtume automatiškai užpildyti šias formas už jus. Bet kada galite redaguoti konkrečius automatinio užpildymo laukus ar visai išjungti šį nustatymą.

„Google“ paieškos juosta su profilio nuotrauka ir privačių rezultatų mygtuku

Kaip „Google“ paieška padeda jums rasti savo informaciją

„Google“ paieška gali gauti naudingos informacijos iš „Gmail“, „Google“ nuotraukų, Kalendoriaus ir kt. ir rodyti ją jūsų privačiuose paieškos rezultatuose, kad jums nereikėtų jos ieškoti. Tiesiog ieškokite ko nors, pvz., „apsilankymas pas dantų gydytoją“, „parodykite mano nuotraukas paplūdimyje“ arba „kur yra viešbučio užsakymas“. Kol būsite prisijungę, gausime šią informaciją iš kitų „Google“ paslaugų ir pateiksime ją jums.

Naudotojo ir „Google“ padėjėjo pokalbio debesėliai

Kaip „Google“ padėjėjas gali padėti atlikti užduotis

Nesvarbu, ar esate namie ar keliaujate, Padėjėjas visada pasiruošęs padėti. Kai užduodate Padėjėjui klausimą ar nurodote, ką atlikti, jis naudoja duomenis iš kitų „Google“ paslaugų, kad pateiktų, ko jums reikia. Pvz., jei paklausiate „What coffee shops are nearby?“ (Kokių kavinių yra netoliese?) arba „Do I need an umbrella tomorrow?“ (Ar reikės skėčio rytoj?), Padėjėjas naudoja informaciją iš Žemėlapių ir Paieškos bei jūsų vietos, pomėgių informaciją ir nuostatas, kad pateiktų jums aktualiausią atsakymą. Visada galite naudoti Mano veiklos įrankį, kad peržiūrėtumėte ar ištrintumėte duomenis, kurie renkami iš sąveikų su Padėjėju.

Valdykite „Google“ jums teikiamas paslaugas

Pateikiame dalį įrankių, kuriuos galite bet kada naudoti, kad tvarkytumėte savo privatumo nustatymus.

Naršyklė su pateikiamu puslapiu Mano paskyra

Tvarkykite savo privatumo nustatymus puslapyje Mano paskyra

Nesvarbu, ar turite „Google“ paskyrą, jūs sprendžiate, kokie duomenys padėtų tobulinti jums teikiamas „Google“ paslaugas. Puslapyje Mano paskyra galite greitai pasiekti įrankius, kurie padės tvarkyti savo asmens informaciją ir apsaugoti privatumą.

Ankstesnės paieškos „Chrome“ lange

Žr., kokie duomenys teikiami jūsų paskyroje, skiltyje Mano veikla

Skiltis Mano veikla yra pagrindinė vieta, kurioje rasite viską, ko esate ieškoję ir ką esate peržiūrėję naudodami mūsų paslaugas. Kad lengviau įsimintumėte ankstesnę savo veiklą internete, pateikiame jums įrankius, skirtus ieškoti pagal temą, datą ir produktą. Galite visam laikui ištrinti konkrečią veiklą ar net temas, kurių nenorite sieti su savo paskyra.

„Chrome“ inkognito režimo piktograma

Naršykite žiniatinklį privačiai įjungę inkognito režimą

Jūsų žiniatinklio istorija gali padėti rodyti naudingesnius paieškos rezultatus, bet kartais galbūt norėsite naršyti privačiai. Jei kompiuterį naudoja kitas žmogus, pvz., jūsų širdies draugas, tikriausiai nenorėtumėte, kad naršymo istorija išduotų, kokią gimimo dienos dovaną ketinate pirkti. Tokiais atvejais kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje atidarykite inkognito langą, kad „Google Chrome“ neišsaugotų jūsų naršymo istorijos.