Valdykite savo privatumą

Galite naudoti valdiklius, skirtus valdyti privatumą.

Naudojame duomenis, kad teiktume kuo naudingesnes paslaugas, bet jūs sprendžiate, kokius duomenis mes renkame ir naudojame. Sukūrėme puslapį Mano paskyra, kuriame teikiame lengvai valdomus įrankius, kurie jums padeda valdyti privatumo ir saugos nustatymus. Jūs sprendžiate, kaip jūsų duomenys gali padėti teikti naudingesnes „Google“ paslaugas, peržiūrėdami toliau nurodytus nustatymus.

Eiti į puslapį Mano paskyra

Tvarkykite savo privatumo nustatymus atlikę privatumo patikrą

Vos per kelias minutes galite tvarkyti, kokius duomenis „Google“ renka, atnaujinti informaciją, kurią bendrinate su draugais arba skelbiate viešai, ir koreguoti skelbimų, kuriuos norite matyti „Google“, tipus. Šiuos nustatymus galite keisti taip dažnai, kaip norite.

Atlikti privatumo patikrą

Apsaugokite paskyrą atlikdami saugos patikrą

Pirmas veiksmas, kurį galite atlikti norėdami apsaugoti savo „Google“ paskyrą, yra atlikti saugos patikrą. Sukūrėme ją siekdami padėti jums patvirtinti, kad jūsų atkūrimo informacija nėra pasenusi, o su jūsų paskyra susietos svetainės, programos ir įrenginiai yra vis dar naudojami ir patikimi. Jei pastebėsite kažką įtartino, galite nedelsdami pakeisti nustatymus ar slaptažodį. Saugos patikra trunka tik kelias minutes ir ją galite atlikti taip dažnai, kaip norite.

Atlikti saugos patikrą

Nuspręskite, kokie duomenys susieti su jūsų paskyra

Mums išsaugant duomenis paskyroje „Google“ paslaugos bus naudingesnės, todėl galėsite matyti geresnius kasdienės kelionės į darbą ir atgal maršrutus Žemėlapiuose, greičiau gauti Paieškos rezultatus ir t. t. Naudodami veiklos valdiklius galite tvarkyti, kokie duomenys yra susiejami su jūsų paskyra ir pristabdyti konkrečių tipų duomenų ir informacijos, pvz., paieškų ir naršymo istorijos ar lankytų vietovių, rinkimą.

Eiti į veiklos valdiklius

Tvarkykite skelbimus pagal savo nuostatas

Skelbimų nustatymuose galite tvarkyti skelbimus pagal jus dominančias temas. Pavyzdžiui, jei nustatydami skelbimų suasmeninimo nustatymus norite „Google“ nurodyti, kad jums patinka popmuzika, galite matyti būsimų leidimų ir netoliese vyksiančių pasirodymų skelbimus, kai būsite prisijungę prie „YouTube“.

Jei išjungsite skelbimų suasmeninimo nustatymus būdami prisijungę, neberodysime su jūsų pomėgiais susijusių skelbimų „Google“ paslaugose bei svetainėse ir programose, su kuriomis bendradarbiaujame. Jei skelbimų suasmeninimo nustatymus išjungsite atsijungę, tai turės įtakos tik toms „Google“ paslaugoms, kuriose rodomi skelbimai.

Eiti į skelbimų nustatymus

Žr., kokie duomenys teikiami jūsų paskyroje, skiltyje Mano veikla

Skiltis Mano veikla yra pagrindinė vieta, kurioje rasite informacijos apie tai, ko esate ieškoję ir ką esate peržiūrėję naudodami mūsų paslaugas. Kad lengviau įsimintumėte ankstesnę savo veiklą internete, pateikiame jums įrankius, skirtus ieškoti pagal temą, datą ir produktą. Galite visam laikui ištrinti konkrečią veiklą ar net temas, kurių nenorite sieti su savo paskyra.

Eiti į skiltį Mano veikla

Peržiūrėkite pagrindinę paskyros informaciją

Valdykite, kokią asmens informaciją bendrinate „Google“ paslaugose, pvz., vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Peržiūrėkite savo asmens informaciją

Visada turėkite savo turinį naudodami funkciją „Atsisiųskite savo duomenis“

Galite tvarkyti savo nuotraukas, el. laiškus, kontaktus ir net žymes. Jūs tvarkote visą „Google“ paskyroje saugomą turinį. Todėl sukūrėme funkciją „Atsisiųskite savo duomenis“, kad galėtumėte kopijuoti duomenis, sukurti atsarginę jų kopiją ir net perkelti juos į kitą paslaugą.

Eiti į „Atsisiųskite savo duomenis“