Saugesnis internetas

Padedame užtikrinti, kad visi būtų saugesni internete.

Jau seniai kuriame saugos technologijas, kurios naudingos ne tik mūsų naudotojams, bet ir visiems interneto naudotojams. Kurdami mūsų paslaugų saugą užtikrinančias technologijas ieškome kaip padaryti jas naudingas visiems. Kadangi laikui bėgant grėsmės keičiasi, mūsų prisitaikančios modernios priemonės yra pavyzdys kitoms įmonėms.

Saugaus naršymo technologija apsaugo ne tik „Chrome“ naudotojus

Saugaus naršymo technologija buvo sukurta siekiant apsaugoti „Chrome“ naudotojus nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo įspėjant, kai jie ketina apsilankyti pavojingose svetainėse. Siekdami, kad internetas būtų saugesnis visiems, kitoms įmonėms leidome šią technologiją naudoti nemokamai naršyklėse, įskaitant, „Apple Safari“ ir „Mozilla Firefox“. Šiandien pusė interneto naudotojų visame pasaulyje yra apsaugoti naudojant Saugaus naršymo technologiją.

Taip pat įspėjame svetainių savininkus, kai jų svetainėse yra saugos pažeidimų, ir teikiame nemokamus įrankius, kad padėtume greičiau išspręsti problemas. Ir toliau bendrindami kuriamas naujas saugos technologijas padedame kurti visiems saugesnę internetinę erdvę.

Naudojame HTTPS, kad apsaugotume jus, kai naršote internetą

Kai prisijungiate prie mūsų paslaugų naudodami HTTPS šifruotę, esate apsaugoti nuo šnipinėjimo ir kenkėjiškų įsilaužėlių. Be to, matote tik norimą turinį ir lankotės tik ten, kur norite. Kad paskatintume svetaines naudoti šią papildomą saugos priemonę, HTTPS šifruotę padarėme vienu iš rodiklių, kuriuos „Google“ paieška naudoja reitinguodama svetaines mūsų paieškos rezultatuose.

Kuriame saugos atlygio programas, kad nustatytume pažeidimus

„Google“ kuria saugos atlygio programas, kurias vykdant nepriklausomi tyrėjai gauna atlygį už tai, kad rastų mūsų paslaugų saugos pažeidimus ir rastų, kaip juos pašalinti. Kiekvienais metais skiriame milijonus dolerių mokėdami tyrimų stipendijas ir skatinamąsias premijas. Šiuo metu vykdome saugos atlygio programas daugelyje „Google“ produktų, pvz., „Chrome“ ir „Android“.

Mūsų saugos įrankiai pasiekiami kūrėjams

Bendriname savo saugos technologijas, kai tikime, kad jos gali būti naudingos kitiems. Pvz., mūsų „Google“ debesies saugos skaitytuvas yra nemokamai pasiekiamas kūrėjams, kad jie galėtų nuskaityti ir analizuoti savo žiniatinklio programas „App Engine“ tikrindami, ar nėra saugos pažeidimų.

Bendriname duomenis apie savo praktiką, kad internetas būtų saugesnis

Nuo 2010 m. „Google“ skelbia Skaidrumo ataskaitą, kuri apima įvairią statistiką, pvz., pašalinimus dėl autorių teisių pažeidimų, vyriausybines užklausas dėl naudotojo duomenų ir saugos iniciatyvas, pvz., Saugų naršymą. Be to, bendriname duomenis apie tai, kaip svetainėse ir el. laiškuose pritaikoma šifruotė. Tai darome ne tik tam, kad informuotume savo naudotojus apie pažangą, bet ir siekdami skatinti kitus taikyti rimtesnius saugos standartus ir užtikrinti interneto saugą visiems.