האבטחה שלכם

האבטחה שלכם היא בראש סדר העדיפות שלנו, בכל מה שאנו עושים.

אם הנתונים שלכם לא מאובטחים, לא ניתן לשמור על פרטיותם. לכן חשוב לנו להבטיח שהשירותים של Google, כמו החיפוש, מפות Google ו-YouTube, יהיו מוגנים באמצעות אחת מתשתיות האבטחה המתקדמות ביותר בעולם.

הצפנה שומרת על פרטיות הנתונים כאשר הם מועברים ממקום למקום

הצפנה מעניקה רמה גבוהה יותר של אבטחה ופרטיות לשירותים שלנו. כשאתם מבצעים פעולות כמו שליחת אימייל, שיתוף סרטון, ביקור באתר או אחסון התמונות שלכם, הנתונים שתיצרו יעברו בין המכשיר שלכם, שירותי Google ומרכזי הנתונים שלנו. ההגנה על נתונים אלה נעשית באמצעות שכבות אבטחה מרובות, כולל טכנולוגיות הצפנה מובילות כמו HTTPS ו-Transport Layer Security.

תשתית הענן שלנו מגנה על הנתונים שלכם מסביב לשעון

החל במרכזי נתונים המותאמים אישית וכלה בכבלי סיבים אופטיים תת-ימיים שמעבירים נתונים בין יבשות, Google מפעילה את אחת מתשתיות הענן המאובטחות והמהימנות ביותר בעולם. בנוסף, תשתית זו נמצאת במעקב מתמיד כדי להגן על הנתונים שלכם ולהפוך אותם לזמינים כאשר אתם זקוקים להם. למעשה, אנחנו מפיצים נתונים למרכזי נתונים מרובים, כך שבמקרה של שריפה או אסון, ניתן להעביר את הנתונים באופן אוטומטי וחלק למיקומים יציבים ומאובטחים.

זיהוי איומים מסייע בהגנה על השירותים שלנו

אנחנו מנהלים מעקב רציף אחר השירותים והתשתית הבסיסית שלנו כדי להגן עליהם מפני איומים, כולל ספאם, תוכנות זדוניות, וירוסים וצורות אחרות של קוד זדוני.

אנחנו לא מעניקים לגופים ממשלתיים גישה ישירה לנתונים שלכם

אנחנו לעולם לא מעניקים גישה מ"הדלת האחורית" לנתונים שלכם או לשרתים שלנו שבהם מאוחסנים הנתונים שלכם, ללא יוצא מהכלל. כלומר, אף גוף ממשלתי, בארה"ב או בכל מקום אחר, לא מקבל גישה ישירה למידע של המשתמשים שלנו. מדי פעם מגיעות אלינו בקשות מרשויות אכיפת החוק לקבלת נתוני משתמשים. הצוות המשפטי שלנו בודק בקשות אלה ודוחה אותן אם הן לא ממוקדות מספיק או שלא הוגשו לפי התהליך הנכון. עשינו מאמצים רבים כדי שנוכל לדווח בצורה גלויה על בקשות אלה לקבלת נתונים בדוח השקיפות שלנו.

ההצפנה מבצבצת מתוך תמונה של מגדל אייפל

ההצפנה של Gmail שומרת על פרטיות הודעות האימייל

כבר בתחילת דרכו תמך Gmail בחיבורים מוצפנים, שמקשים על אנשים בעלי כוונות זדון לקרוא את מה שאתם שולחים. ב-Gmail מוצגות גם אזהרות על סיכוני אבטחה אפשריים, למשל כשאתם מקבלים אימייל שלא נשלח באמצעות חיבור מוצפן.

מעטפת אימייל של Gmail מפעילה את סימן האזהרה של סורק האבטחה

הגנה מפני ספאם ב-Gmail מסננת הודעות אימייל חשובות

התקפות רבות בצורת תוכנות זדוניות והונאות דיוג מתחילות בהודעת אימייל. האבטחה ב-Gmail מגנה עליך מפני ספאם, הונאות דיוג ותוכנות זדוניות בצורה טובה יותר מאשר כל שירות אימייל אחר. Gmail מנתח דפוסים המבוססים על מיליארדי הודעות כדי לזהות את המאפיינים של הודעות האימייל שהמשתמשים סימנו בעבר כספאם, ולאחר מכן משתמש בסמנים אלה כדי לחסום הודעות אימייל חשודות או מסוכנות לפני שהן מגיעות אליכם. תוכלו לעזור על ידי בחירה באפשרות 'דווח על ספאם' לגבי הודעות אימייל חשודות שאתם מקבלים.

למידה ממוחשבת ובינה מלאכותית עוזרות למסנן הספאם של Gmail לפעול בצורה מדויקת אף יותר. כעת מסנן זה משאיר 99.9% מהספאם מחוץ לתיבת הדואר הנכנס שלכם.

דפדפן Chrome עם התקדמות ההתקנה של עדכון אבטחה

Chrome מעדכן באופן אוטומטי את אבטחת הדפדפן

טכנולוגיות האבטחה משתנות כל הזמן, לכן שמירה על בטיחות פירושה שמירה על עדכניות. זו הסיבה ש-Chrome מבצע באופן קבוע בדיקות כדי לוודא שגרסת הדפדפן שבה אתם משתמשים היא עדכנית וכוללת את תיקוני האבטחה האחרונים, ההגנות האחרונות מפני תוכנות זדוניות, אתרים מטעים ועוד. Chrome מתעדכן באופן אוטומטי, כך שאתם תמיד מוגנים באמצעות טכנולוגיית האבטחה העדכנית ביותר של Chrome.

אפליקציות מזיקות פולשות למכשיר

Google Play מונע התקנה של אפליקציות שעלולות לגרום נזק לטלפון

אחת מפרצות האבטחה הגדולות ביותר של המכשיר שלכם יכולה להיות האפליקציות שאתם מתקינים עליו. מערכת הזיהוי שלנו מסמנת אפליקציות שעלולות להיות מזיקות עוד לפני שהן מגיעות לחנות Play. אם אנחנו לא בטוחים שהאפליקציה בטוחה, היא נבדקת באופן ידני על ידי אנשי צוות האבטחה של Android. כאשר אנו משפרים את מערכת הזיהוי שלנו, אנו בוחנים מחדש את האפליקציות שכבר נמצאות ב-Google Play ומסירים את אלה שעלולות לגרום נזק כדי שהן לא יופיעו במכשיר שלכם.

Google חוסמת מודעות זדוניות ומטעות

החוויה המקוונת שלכם יכולה להשתבש כתוצאה ממודעות שמכילות תוכנות זדוניות, עולות על תוכן שאתם מנסים לראות, מקדמות מוצרים מזויפים או מבצעות כל הפרה אחרת של מדיניות הפרסום שלנו. אנחנו מייחסים חשיבות רבה לבעיה זו. מדי שנה, בעזרת השילוב של בודקים אנושיים ותוכנות מתוחכמות, אנחנו חוסמים קרוב למיליארד מודעות פוגעניות. בנוסף, אנחנו מעניקים לכם כלים לדיווח על מודעות פוגעניות ולשליטה בסוגי המודעות שיוצגו לכם. אנחנו מפרסמים כל הזמן את התובנות ואת שיטות העבודה המומלצות שלנו כדי לסייע ביצירת סביבת אינטרנט בטוחה יותר לכולם.

מגן האבטחה של Google ורשימת משימות לביצוע

אבטחו את החשבון באמצעות בדיקת האבטחה

הדבר הראשון שביכולתכם לעשות כדי להגן על חשבון Google שלכם הוא לבצע בדיקת אבטחה. פיתחנו אותה כדי לעזור לכם לאמת שנתוני השחזור שלכם עדכניים, ושהאתרים, האפליקציות וההתקנים המחוברים לחשבונכם הם אלה שבהם אתם משתמשים ובוטחים. אם משהו מעורר חשד, תוכלו לשנות את ההגדרות או את הסיסמה באופן מיידי. בדיקת האבטחה נמשכת דקות ספורות בלבד, ותוכלו לבצע אותה בכל פעם שתרצו.

בצעו בדיקת אבטחה
Gmail מקבל התראה על פעילות חשודה

קבלו התראות על פעילות חשודה

כדי להגן על החשבון שלכם מפני גורמים זדוניים, אנחנו פוקחים עין לאיתור פעילות חריגה, ומודיעים לכם כאשר אנו מזהים משהו חשוד. לדוגמה, אם מכשיר לא ידוע מנסה להיכנס לחשבון שלכם, או אם הפרטים לשחזור החשבון שלכם משתנים, אנו יוצרים עמכם קשר באופן מיידי כדי לאשר שהפעילות בוצעה על ידכם. ההודעות נשלחות אליכם באימייל, אך תוכלו גם להירשם לקבלת הודעות טקסט בטלפון.

כניסה למכשיר ולדפדפן באמצעות אותו קוד אימות

חזקו את הליך הכניסה כדי למנוע התקפות

סיסמה חזקה מרתיעה האקרים ומגנה על החשבון. כדי ליצור סיסמה טובה, הקפידו שהיא תהיה ייחודית ותכיל שילוב של אותיות, מספרים וסמלים, והשתמשו בה רק בחשבון Google.

דרך נוספת שבה תוכלו להגביר את אבטחת החשבון היא באמצעות אימות דו-שלבי. כאשר משתמשים באימות דו-שלבי, לא מספיק להזין את הסיסמה כדי להיכנס לחשבון. תוכלו לקבוע קוד בן שש ספרות שיישלח לטלפון שלכם, או להכניס מפתח אבטחה ליציאת ה-USB במחשב, כדי להבטיח הגנה נוספת מפני דיוג.

דפדפן מציג סיסמות מוגנות ב-Chrome

הגנו על עצמכם באמצעות הכלים הללו לאבטחת סיסמאות

אם תאפשרו למנהל הסיסמאות המובנה ב-Chrome לזכור את הסיסמאות שלכם לאתרי אינטרנט אחרים, תוכלו להשתמש בסיסמאות חזקות וייחודיות לכל אתר בקלות רבה יותר. תוכלו גם להוסיף התראת סיסמה, תוסף Chrome שיסייע לכם למנוע התקפות דיוג על ידי הצגת אזהרה כאשר תזינו את הסיסמה של Google באתר שאינו Google.

'מפות Google' בדפדפן מאתר טלפון אבוד שננעל מרחוק

הגנו על החשבון שלכם אם אתם מאבדים את הטלפון

אם הטלפון ייגנב או יאבד, עברו לדף החשבון שלי כדי להגן על הנתונים שלכם בכמה שלבים מהירים. בין אם יש לכם מכשיר Android או מכשיר iOS, תוכלו לאתר ולנעול אותו, לשנות את הסיסמה, להוסיף הודעה מותאמת אישית למסך דף הבית ואפילו למחוק את כל הנתונים מהטלפון.