הנתונים שלכם

אנו רוצים שתבינו אילו נתונים אנו אוספים ובאלו נתונים אנו משתמשים.

כשאתם משתמשים בשירותים של Google, אתם סומכים עלינו שנשמור על הנתונים שלכם. לכן מוטלת עלינו אחריות להציג בצורה ברורה אילו נתונים אנחנו אוספים וכיצד אנו משתמשים בהם כדי לשפר את השירותים שלנו עבורכם.

אלה הם שלושת סוגי הנתונים העיקריים שאנו אוספים:

הפעולות שאתם מבצעים

כאשר אתם משתמשים בשירותים שלנו – למשל מבצעים חיפוש ב-Google, מקבלים מסלולים במפות Google או צופים בסרטון ב-YouTube – אנחנו אוספים נתונים שמאפשרים לשירותים האלה לפעול. נתונים אלה עשויים לכלול:

 • דברים שאתם מחפשים
 • אתרים שאתם מבקרים בהם
 • סרטונים שאתם צופים בהם
 • מודעות שאתם לוחצים או מקישים עליהן
 • המיקום שלכם
 • מידע על המכשיר שבו אתם משתמשים
 • כתובת ה-IP ונתונים מקובצי Cookie

דברים שאתם יוצרים

אם נכנסתם לחשבון Google שלכם, אנחנו מאחסנים את הפריטים שאתם יוצרים באמצעות השירותים שלנו ומגנים עליהם. פריטים אלה עשויים לכלול:

 • הודעות אימייל שאתם שולחים ומקבלים דרך Gmail
 • אנשי קשר שאתם מוסיפים
 • אירועים ביומן
 • תמונות וסרטונים שאתם מעלים
 • מסמכים, גיליונות ומצגות ב-Drive

הדברים שמייחדים אתכם

בעת ההרשמה לפתיחת חשבון Google, אנחנו שומרים את פרטי החשבון הבסיסיים שהזנת. מידע זה כולל את הפרטים הבאים לגביך:

 • שם
 • כתובת אימייל וסיסמה
 • תאריך לידה
 • מגדר
 • מספר טלפון
 • מדינה
מפות Google בסמארטפון

להגיע למקומות שונים במפות Google במהירות רבה יותר

כאשר אתם משתמשים באפליקציה 'מפות Google', הטלפון שלכם שולח ל-Google נתונים על המיקום שלכם. מידע זה משולב עם הנתונים שמתקבלים מהאנשים סביבכם כדי לזהות דפוסי תנועה. לדוגמה, אפשר לדעת מתי מכוניות רבות מתקדמות לאט ברחוב מסוים ולהציג במפה שיש שם עומס תנועה. בפעם הבאה שתראו במפות אזהרה על תאונה ותקבלו הפניה לנתיב מהיר יותר, תוכלו להודות לנהגים האחרים שסיפקו נתונים שבעזרתם יכולתם לבחור קיצור דרך.

סרגל החיפוש של Google עם השלמה אוטומטית

השלמה אוטומטית של החיפושים שלכם ב-Google

נתקלתם במקרה שבו חיפשתם משהו וכתבתם אותו עם שגיאת הקלדה, אבל איכשהו Google בכל זאת הבינה למה התכוונתם? מודל תיקון האיות שלנו משתמש בנתונים מאנשים שעשו את אותה טעות בעבר, כדי לתקן אותה עבורכם. כך אנחנו יודעים שאם הקלדתם "ברסלונה", ככל הנראה התכוונתם ל"ברצלונה".

גם היסטוריית החיפוש שלכם יכולה לעזור ל-Google לבצע השלמה אוטומטית של החיפושים שלכם. לדוגמה, אם חיפשתם בעבר "טיסות לברצלונה", ייתכן שנציע את האפשרות הזו בתיבת החיפוש לפני שתסיימו להקליד אותה. לחלופין, אם אתם אוהדים של מועדון הכדורגל של ברצלונה ואתם מחפש לעתים קרובות "תוצאות משחקים של ברצלונה", ייתכן שנציע לכם תוצאות אלה באופן מיידי.

כרטיסייה של Chrome עם טופס שהושלם על ידי מילוי אוטומטי

למלא טפסים ב-Chrome

בכל פעם שאתם מבצעים רכישה או נרשמים לחשבון מקוון, אתם מקדישים זמן יקר למילוי המידע האישי שלכם בטפסים. כאשר אתם משתמשים ב-Chrome, אנחנו יכולים לשמור פרטים כמו השם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת האימייל ופרטי התשלום שלכם, כדי שנוכל להשלים טפסים אלה באופן אוטומטי עבורכם. תמיד תוכלו לערוך שדות ספציפיים של מילוי אוטומטי או להשבית לחלוטין הגדרה זו.

סרגל החיפוש של Google עם תמונת פרופיל ולחצן תוצאות פרטיות

חיפוש Google מסייע לכם למצוא את המידע שלכם

חיפוש Google יכול לאחזר מידע שימושי משירותים כמו Gmail, תמונות Google, היומן ועוד, ולהציג אותו בתוצאות החיפוש הפרטיות שלכם, כך שלא תצטרכו לנבור בעצמכם. חפשו דברים כמו "התור לרופא השיניים", "הצג לי תמונות מחוף הים" או "איפה ההזמנה שלי למלון". כל זמן שאתם מחוברים לחשבונכם, אנו נשלוף את המידע הזה משירותים אחרים של Google ונציג אותו בפניכם בשלב אחד בלבד.

בועות צ'אט בין משתמש לבין Google Assistant

כיצד Google Assistant ​​יכולה לעזור לכם בביצוע פעולות

לא משנה אם אתם בבית או בדרכים, ה-Assistant שלכם תמיד מוכנה לעזור. כשאתם שואלים את ה-Assistant שאלה או אומרים לה לבצע פעולה, היא משתמשת בנתונים משירותים אחרים של Google כדי לספק לכם את מבוקשכם. לדוגמה, אם תשאלו "אילו בתי קפה נמצאים בסביבה?" או "צריך מטרייה היום?", ה-Assistant תשתמש במידע ממפות ומחיפוש, וכן במיקום, בתחומי העניין ובהעדפות שלכם, כדי לספק לכם את התשובה הרלוונטית ביותר. תמיד תוכלו להיכנס לכלי הפעילות שלי כדי להציג או למחוק נתונים שנאספים בעקבות אינטראקציה עם ה-Assistant.

דפדפן עם תצוגה של 'החשבון שלי'

קחו לידיכם את השליטה בהגדרות הפרטיות דרך 'החשבון שלי'

בין אם יש לכם חשבון Google ובין אם לאו, אתם מחליטים אילו סוגי נתונים יוכלו לשפר את השירותים של Google עבורכם. בעזרת החשבון שלי תקבלו גישה מהירה לכלים שיסייעו לכם לנהל את המידע האישי שלכם ולהגן על פרטיותכם.

חיפושים קודמים בחלון Chrome

בפרק 'החשבון שלי' תוכלו לראות אילו נתונים נמצאים בחשבון שלכם

דף הפעילות שלי הוא המקום המרכזי שבו תוכלו למצוא את כל מה שחיפשתם, הצגתם וראיתם באמצעות השירותים שלנו. כדי להקל על שחזור פעילות העבר המקוונת שלכם, אנחנו מעניקים לכם כלים לחיפוש לפי נושא, תאריך ומוצר. תוכלו למחוק לצמיתות פעילויות ספציפיות או אפילו נושאים שלמים שאינכם רוצים לשייך לחשבון שלכם.

סמל גלישה בסתר של Chrome

גלשו באינטרנט בפרטיות באמצעות מצב גלישה בסתר

בעזרת היסטוריית האינטרנט שלכם נוכל להציג לכם תוצאות חיפוש שימושיות יותר, אך במקרים מסוימים תרצו לגלוש באופן פרטי. אם אתם משתפים את המחשב עם אהובת לבכם או אהוב לבכם, למשל, סביר להניח שלא תרצו שהיסטוריית הגלישה שלכם תהרוס את ההפתעה של מתנת יום ההולדת שאותה אתם מחפשים. במקרים כאלה, תוכלו לפתוח חלון גלישה בסתר במחשב או במכשיר הנייד, כדי למנוע מ- Google Chrome לשמור את היסטוריית הגלישה שלכם.