קחו את השליטה לידיכם

לרשותכם עומדים אמצעי בקרה לניהול הפרטיות שלכם.

אנו משתמשים בנתונים כדי להפוך את השירותים שלנו למועילים ככל האפשר, אך אתם אלה שמחליטים אילו סוגי נתונים נאסוף ובאילו נשתמש. בנינו את 'החשבון שלי' כדי להעניק לכם גישה מהירה לכלים נוחים לשימוש, שיסייעו לכם לנהל את הפרטיות והאבטחה שלכם. אתם מחליטים כיצד הנתונים שלכם יכולים לגרום לשירותי Google להועיל לכם יותר, על-ידי בדיקת ההגדרות הבאות:

עברו אל 'החשבון שלי'

נהלו את הגדרות הפרטיות שלכם דרך 'בדיקת הגדרות פרטיות'

תוך דקות ספורות תוכלו לנהל את סוגי הנתונים ש-Google אוספת, לעדכן איזה מידע אישי ברצונכם לשתף עם חברים או להפוך לציבורי, ולהתאים את סוגי המודעות שברצונכם ש-Google תציג לכם. תוכלו לשנות הגדרות אלה מתי שתרצו.

בצעו בדיקת הגדרות פרטיות

אבטחו את החשבון באמצעות בדיקת האבטחה

הדבר הראשון שביכולתכם לעשות כדי להגן על חשבון Google שלכם הוא לבצע בדיקת אבטחה. פיתחנו אותה כדי לעזור לכם לאמת שנתוני השחזור שלכם עדכניים, ושהאתרים, האפליקציות וההתקנים המחוברים לחשבונכם הם אלה שבהם אתם משתמשים ובוטחים. אם משהו מעורר חשד, תוכלו לשנות את ההגדרות או את הסיסמה באופן מיידי. בדיקת האבטחה נמשכת דקות ספורות בלבד, ותוכלו לבצע אותה בכל פעם שתרצו.

בצעו בדיקת אבטחה

החליטו אילו נתונים משויכים לחשבון שלכם

החל באפשרויות משופרות של נסיעה לעבודה במפות Google וכלה בתוצאות חיפוש מהירות יותר, הנתונים שאנו שומרים עם החשבון שלכם יכולים להפוך את שירותי Google למועילים יותר עבורכם. באמצעות 'בחירת פעילויות' תוכלו להחליט מה ישויך לחשבון שלכם ולהשהות את האיסוף של סוגי נתונים מסוימים - כגון החיפושים ופעילות הגלישה שלכם, המקומות שאליהם אתם הולכים ומידע מהמכשירים שלכם.

עברו אל 'בחירת פעילויות'

מודעות בקרה המבוססות על ההעדפות שלכם

בהגדרות המודעות תוכלו לשלוט במודעות בהתאם לתחומי העניין שלכם. לדוגמה, אם אתם משתמשים בהגדרות 'התאמה אישית של מודעות' כדי לציין שאתם אוהבים מוזיקת פופ, כאשר תיכנסו ל-YouTube, ייתכן שתראו מודעות על אלבומים שעומדים לצאת ולגבי מופעים שמתקיימים באזור שבו אתם נמצאים.

אם תכבו את ההתאמה האישית של מודעות כשאתם מחוברים, נפסיק להציג בפניכם מודעות הקשורות לתחומי העניין שלכם בכלל השירותים של Google, וכן באתרים ובאפליקציות שפועלים בשיתוף איתנו. אם יצאתם מהחשבון, כיבוי ההתאמה האישית של מודעות משפיע רק על השירותים של Google שבהם מוצגות מודעות.

עברו אל 'הגדרות המודעות'

בפרק 'החשבון שלי' תוכלו לראות אילו נתונים נמצאים בחשבון שלכם

החלק שנקרא 'הפעילות שלי' הוא המקום המרכזי שבו תוכלו למצוא דברים שחיפשתם, הצגתם וצפיתם בהם באמצעות השירותים שלנו. כדי להקל על שחזור הפעילות המקוונת שלכם בעבר, אנו מעניקים לכם כלים לחפש לפי נושא, תאריך ומוצר. ניתן למחוק לצמיתות פעילויות ספציפיות או אפילו נושאים שלמים שאינכם רוצים לשייך לחשבון שלכם.

עברו אל 'הפעילות שלי'

בדקו את פרטי החשבון הבסיסיים שלכם

אתם יכולים לקבוע איזה מידע אישי ברצונכם לשתף בשירותי Google - כמו השם, כתובת האימייל ומספר הטלפון שלכם.

בדקו את המידע האישי שלכם

קחו את התוכן שלכם אתכם לכל מקום, בעזרת 'הורד את הנתונים שלך'

התמונות שלכם. הודעות האימייל שלכם. אנשי הקשר שלכם. אפילו הסימניות שלכם. יש לכם שליטה מלאה על התוכן שמאוחסן בחשבון Google שלכם. זו הסיבה שיצרנו את 'הורד את הנתונים שלך' - כדי שתוכלו ליצור עותק של הנתונים, לגבות אותם או אפילו להעביר אותם לשירות אחר.

עברו אל 'הורד את הנתונים שלך'