אינטרנט בטוח יותר

אנו מסייעים להפוך את האינטרנט לבטוח יותר לכולם.

יש לנו היסטוריה ארוכה של פיתוח טכנולוגיות אבטחה, שמסייעות לא רק למשתמשים שלנו, אלא לעולם המקוון כולו. כאשר אנו מפתחים טכנולוגיה שתסייע לנו לספק שירותים בטוחים יותר, אנו מוצאים הזדמנויות לשתף אותה עם אחרים, לתועלת הכלל. בנוסף, ככל שהאיומים משתנים עם הזמן, אנו מתאימים את אמצעי הבטיחות שלנו מתוך הסתכלות על העתיד, ובכך סוללים את הדרך לחברות אחרות ללכת בדרכנו.

גלישה בטוחה מספקת הגנה לא רק למשתמשי Chrome

במקור פיתחנו את הטכנולוגיה 'גלישה בטוחה' כדי להציג למשתמשי Chrome אזהרות כאשר הם מנסים לבקר באתרים מסוכנים במטרה להגן עליהם מפני תוכנות זדוניות וניסיונות דיוג. כדי להפוך את האינטרנט למקום בטוח יותר לכולם, אנו מאפשרים לחברות אחרות להשתמש בטכנולוגיה זו בחינם בדפדפנים שלהן, כולל Apple Safari ו-Mozilla Firefox. כיום, מחצית מהאוכלוסייה המקוונת בעולם מוגנת על ידי 'גלישה בטוחה'.

בנוסף, אנחנו מזהירים את בעלי האתרים כאשר אנו מזהים כשלי אבטחה ומציעים להם כלים בחינם שיסייעו להם לתקן במהירות את הבעיות. אנו ממשיכים לשתף את טכנולוגיות האבטחה החדשות שאותן אנו מפתחים כדי לעזור לבנות סביבת אינטרנט בטוחה יותר לכולם.

אנחנו משתמשים ב-HTTPS כדי להבטיח שתהיו מוגנים יותר בזמן שאתם גולשים באינטרנט

ההתחברות לשירותים שלנו באמצעות הצפנת HTTPS תגן עליכם מפני עיניים בוחנות והאקרים זדוניים, ותבטיח שתגיעו רק לתכנים ולאתרים שאליהם רציתם להגיע. כדי לעודד אתרים לאמץ אבטחה משופרת זו, הגדרנו את האלגוריתם של חיפוש Google להשתמש בהצפנת HTTPS כאחד הקריטריונים לדירוג האתרים בתוצאות החיפוש שלנו.

אנחנו מעניקים פרסי אבטחה במטרה לחשוף נקודות תורפה

הקמנו ב-Google תכניות למתן פרסי אבטחה שבמסגרתן חוקרים עצמאיים מקבלים תשלום כדי למצוא נקודות תורפה בשירותים שלנו וליצור תיקוני אבטחה. מדי שנה אנו מעניקים מיליוני דולרים כמענקי מחקר ופרסים על איתור באגים. בימים אלה אנו מפעילים תכניות למתן פרסי אבטחה עבור מוצרים רבים של Google, כמו Chrome ו-Android.

אנחנו מאפשרים למפתחים להשתמש בכלי האבטחה שלנו

אנחנו משתפים את טכנולוגיית האבטחה שלנו כשאנו מאמינים שהיא יכולה להועיל לאחרים. למשל, אנחנו מאפשרים למפתחים להשתמש בחינם ב-Google Cloud Security Scanner כדי לאפשר להם לסרוק ולנתח את אפליקציות האינטרנט שלהם ב-App Engine לאיתור נקודות תורפה באבטחה.

אנחנו משתפים נתונים בנוגע לנהלים שלנו כדי לטפח סביבת אינטרנט בטוחה יותר

החל משנת 2010 מפרסמת Google את דוח השקיפות, שמציג נתונים סטטיסטיים על אירועים כמו הפרות זכויות יוצרים, בקשות מטעם הממשלה לקבלת נתוני משתמשים ויוזמות אבטחה כמו 'גלישה בטוחה'. בנוסף, אנחנו משתפים נתונים שמציגים כיצד התעשייה מיישמת את ההצפנה של אתרים ושל מערכות אימייל הלכה למעשה. המטרה שלנו היא לא רק לשתף את ההתקדמות שלנו עם המשתמשים, אלא גם כדי לעודד אחרים ליישם תקני אבטחה חזקים במטרה לספק סביבת אינטרנט בטוחה יותר לכולם.