کنترل را در دست بگیرید

کنترل مدیریت حریم خصوصی‌تان در دست شماست.

ما از داده‌ها برای مفیدتر کردن سرویس‌هایمان استفاده می‌کنیم اما شما تصمیم می‌گیرد چه نوع داده‌ای جمع‌آوری و استفاده شود. «حساب من» را برای دسترسی سریع شما به ابزارهای راحتی ایجاد کرده‌ایم که به شما کمک می‌کنند حریم خصوصی و امنیتتان را مدیریت کنید. با مرور تنظیمات زیر، شما تعیین می‌کنید که داده‌هایتان چگونه می‌توانند عملکرد سرویس‌های Google ما را برای شما بهتر کنند.

رفتن به «حساب من»

مدیریت تنظیمات حریم خصوصی با «بازبینی حریم خصوصی»

تنها در چند دقیقه، می‌توانید نوع داده‌هایی را که Google جمع‌آوری می‌کند مدیریت کنید، اطلاعات شخصی را که با دوستان به اشتراک می‌گذارید (یا به‌صورت عمومی ارئه می‌کنید) به‌روزرسانی کنید، و نوع آگهی‌هایی را که دوست دارید Google به شما نشان دهد تنظیم کنید. می‌توانید این تنظیمات را هر چند بار که بخواهید تغییر دهید.

انجام بازبینی حریم خصوصی

محافظت از حساب با بررسی امنیتی

اولین کاری که می‌توانید برای محافظت از حساب Google خود انجام دهید، بررسی امنیتی است. این ویژگی را ایجاد کردیم تا به شما کمک کند به‌روز بودن اطلاعات بازیابی‌تان را تأیید کنید و اینکه مطمئن شوید وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و دستگاه‌های متصل به حسابتان همان‌هایی است که هنوز استفاده می‌کنید و به آن‌ها اعتماد دارید. اگر موردی مشکوک به نظر می‌رسد، می‌توانید فوراً تنظیمات یا گذرواژه‌تان را تغییر دهید. بررسی امنیتی فقط چند دقیقه طول می‌کشد و می‌توانید هر چند وقت یک‌بار که دوست دارید انجام دهید.

انجام بررسی امنیتی

داده‌های مرتبط با حسابتان را مشخص کنید

داده‌هایی که با حسابتان ذخیره می‌کنیم (از پیشنهادهای رفت‌وآمد بهتر در Maps تا نتایج سریع‌تر در «جستجو») می‌توانند سرویس‌های Google را برای شما مفیدتر کنند. با استفاده از «کنترل‌های فعالیت» می‌توانید مشخص کنید چه چیزی با حسابتان مرتبط شود و جمع‌آوری انواع خاصی از داده‌ها را موقتاً متوقف کنید - مثل فعالیت مرور و جستجوهایتان، مکان‌هایی که می‌روید و اطلاعات دستگاه‌هایتان.

رفتن به کنترل‌های فعالیت

کنترل آگهی‌های مبتنی بر تنظیمات ترجیحی

در «تنظیمات آگهی‌ها»، می‌توانید کنترل کنید به چه موضوعاتی برای آگهی علاقه دارید. مثلاً اگر از تنظیمات «شخصی‌سازی آگهی‌ها» برای نشان دادن علاقه‌تان به موسیقی پاپ به Google استفاده می‌کنید، ممکن است وقتی به YouTube وارد می‌شوید آگهی موسیقی‌های در شرف انتشار و اجراهای اطرافتان را ببینید.

اگر وقتی هنوز از سیستم خارج نشدید «شخصی‌سازی آگهی‌ها» را خاموش کنید، دیگر آگهی‌های مرتبط با علاقه‌تان را در سرویس‌های Google و همچنین در وب‌سایت‌ها و برنامه‌های شریکمان نمی‌بینید. اگر از سیستم خارج شده باشید، خاموش کردن «شخصی‌سازی آگهی‌ها» فقط روی سرویس‌هایی تأثیر می‌گذارد که آگهی‌ها در آن‌ها نشان داده می‌شوند.

رفتن به تنظیمات آگهی‌ها

در «فعالیت من» داده‌های موجود در حسابتان را ببینید

«فعالیت من» مرکزی است که در آن می‌توانید چیزهایی را که با استفاده از سرویس‌های ما جستجو، بازدید و مشاهده کردید، ببینید. برای به‌خاطر آوردن آسان‌تر فعالیت آنلاین گذشته‌تان، ابزارهایی را برای جستجو براساس موضوع، تاریخ و محصول در اختیارتان قرار می‌دهیم. می‌توانید فعالیت‌هایی خاص یا حتی کل موضوعاتی را که نمی‌خواهید با حسابتان مرتبط شود، به‌صورت دائم حذف کنید.

رفتن به فعالیت من

مرور اطلاعات اصلی حساب

اطلاعات شخصی‌ای را که در سرویس‌های Google به اشتراک می‌گذارید کنترل کنید - مثل نام، رایانامه، نشانی و شماره تلفنتان.

مرور اطلاعات شخصی خود

با «بارگیری داده‌هایتان» محتوایاتان را همه جا همراهتان داشته باشید

عکس‌هایتان. رایانامه‌هایتان. مخاطبینتان. حتی نشانک‌هایتان. شما کنترل محتوای ذخیره شده در حساب Google خودتان را در اختیار دارید. به همین دلیل «بارگیری داده‌های شما» را ایجاد کردیم تا بتوانید از آن‌ها کپی بگیرید، پشتیبان‌گیری کنید یا حتی آن‌ها را به سرویس دیگری منتقل سازید.

رفتن به بارگیری داده‌های شما