Teie andmed

Soovime, et mõistaksite, milliseid andmeid kogume ja kasutame.

Kui kasutate Google'i teenuseid, usaldate meile oma andmed. Meie kohustus on selgitada, milliseid andmeid kogume ja kuidas need aitavad meie teenuseid teie jaoks täiustada.

Kogume kolme järgmist tüüpi andmeid.

Teie tegevused

Kui kasutate meie teenuseid (nt otsite Google'ist, hangite juhiseid Google Mapsist või vaatate YouTube'i videot), siis kogume andmeid, mis muudavad need teenused teie jaoks tõhusamaks. Need andmed võivad olla järgmised.

 • Asjad, mida otsite
 • Veebisaidid, mida külastate
 • Videod, mida vaatate
 • Reklaamid, millel klõpsate või mida puudutate
 • Teie asukoht
 • Seadme teave
 • IP-aadress ja küpsiste andmed

Asjad, mille loote

Kui olete sisse logitud Google'i kontole, salvestame ja kaitseme sisu, mida meie teenustega loote. See hõlmab järgmist.

 • Gmailis saadetavad ja vastuvõetavad meilid
 • Lisatavad kontaktid
 • Kalendrisündmused
 • Üleslaaditavad fotod ja videod
 • Dokumendid, arvutustabelid ja esitlused Drive'is

Asjad, mis teevad teist „teie”

Kui registreerite Google'i konto, säilitame põhilise teabe, mille meile annate. See võib hõlmata järgmist.

 • Teie nimi
 • E-posti aadress ja parool
 • Sünnipäev
 • Sugu
 • Telefoninumber
 • Riik
Google Maps nutitelefonis

Kuidas aitab Google Maps teil kiiremini kohale jõuda?

Kui kasutate Google Mapsi rakendust, saadab teie telefon Google'ile teie asukohta puudutavaid anonüümseid andmeid. Andmed kombineeritakse läheduses olevate inimeste andmetega, et tuvastada liikluses esinevaid mustreid. Näiteks suudab Maps tuvastada, et suur hulk sõidukeid liigub tänaval aeglaselt edasi, ja teavitab teid ummikust. Seega kui Maps hoiatab teid õnnetuse eest ja suunab teid kiiremale teele, võite selle eest tänada kaasliiklejaid.

Google'i otsinguriba koos automaatse täitmisega

Kuidas Google teie otsinguid automaatselt täidab?

Kas teile on tuttav olukord, kui teete midagi otsides kirjavea, ent kuidagi teab Google ikkagi, mida silmas pidasite? Meie õigekirjakontrollimudel kasutab andmeid inimestelt, kes on teinud varem sama vea, ja parandab selle teie eest. Seega teame, et kui sisestate märksõna „Barselona”, pidasite tõenäoliselt silmas Barcelonat.

Ka otsinguajalugu aitab Google'il teie otsinguid automaatselt täita. Kui olete varem otsinud märksõna „Barcelona lennud”, võime seda otsingukastis soovitada, enne kui olete otsingu sisestamise lõpetanud. Või kui olete sealse jalgpalliklubi fänn ja otsite tihti märksõna „Barcelona tulemused”, võime kohe seda soovitada.

Automaatselt täidetud vorm Chrome'i vahekaardil

Kuidas Chrome teie eest vorme täidab?

Iga kord kui teete ostu või registreerite veebikonto, kulutate aega vormidele isiklike andmete sisestamiseks. Kui kasutate Chrome'i, võime salvestada teie nime, aadressi, telefoninumbri, e-posti aadressi ja makseteabe, et saaksime vormid teie eest automaatselt täita. Automaatselt täidetavaid välju saab alati muuta või funktsiooni täiesti välja lülitada.

Google'i otsinguriba profiilifoto ja privaatsete tulemuste nupuga

Kuidas aitab Google'i otsing teil leida enda andmeid?

Google'i otsing võib hankida Gmailist, Google'i kalendrist, teenusest Google Photos ja mujalt kasulikku teavet ning esitada seda teie privaatsetes otsingutulemustes, et te ei peaks ise vaeva nägema. Otsige näiteks fraase „Šminu hambaarst”, „rannal tehtud fotod” või „kus on mu hotelli broneering”. Kui olete sisse logitud, hangime selle teabe muudest Google'i teenustest ja esitame teile.

Kasutaja ja Google'i abimehe vahelised vestlusmullid

Kuidas Google'i abimees teid toimingute tegemisel aidata saab?

Olenemata sellest, kas olete kodus või liikvel, on abimees alati valmis teid aitama. Kui küsite abimehelt küsimuse või palute tal midagi teha, kasutab see andmeid muudest Google'i teenustest, et teile vajalikku teavet või abi pakkuda. Näiteks kui esitate küsimuse „What coffee shops are nearby?” või „Do I need an umbrella tomorrow?”, kasutab abimees Mapsist ja teenusest Otsing pärinevat teavet ning teie asukohta, huvisid ja eelistusi, et teile kõige asjakohasem vastus anda. Tööriistas Minu tegevused saate alati vaadata või kustutada andmeid, mida abimehega suhtlemisel kogutakse.

Haarake ohjad oma Google'i kasutuskogemuse juhtimiseks

Siin on mõned tööriistad, millega saate igal ajal oma privaatsusseadeid hallata.

Jaotis Minu konto brauseris

Hallake oma privaatsusseadeid jaotises Minu konto

Teie otsustate, milliseid andmeid tohib Google'i teenuste täiustamiseks kasutada, olenemata sellest, kas teil on Google'i konto või mitte. Jaotises Minu konto on saadaval isiklike andmete haldamise ja privaatsuse kaitsmise tööriistad.

Varasemad otsingud Chrome'i aknas

Vaadake oma kontol olevaid andmeid jaotises Minu tegevused

Jaotisest Minu tegevused leiate kõik, mida olete meie teenuste abiga otsinud, uurinud ja vaadanud. Varasemat veebitegevust on mugav vaadata, sest otsida saab ka teema, kuupäeva ja toote järgi. Kui te ei soovi teatud tegevusi või lausa terveid teemasid oma kontoga seostada, saate need jäädavalt kustutada.

Chrome'i inkognito ikoon

Sirvige veebi privaatselt inkognito režiimis.

Teie veebiajalugu muudab otsingutulemused kasulikumaks, ent mõnikord soovite võib-olla sirvida privaatselt. Kui jagate arvutit näiteks kallimaga, soovite ilmselt vältida olukorda, kus sirvimisajalugu reedab sünnipäevakingituse, mida tema jaoks otsisite. Sel juhul avage arvutis või mobiilseadmes inkognito aken, et Google Chrome ei salvestaks teie sirvimisajalugu.