Haarake ohjad

Hallake oma privaatsust.

Muudame teie andmete abil oma teenuseid paremaks, ent teie otsustate, millist tüüpi andmeid võime koguda ja kasutada. Jaotisest Minu konto leiate lihtsad privaatsuse ja turvalisuse haldamise tööriistad. Järgmiste seadete abil saate ise määrata, kuidas teie andmeid Google'i teenuste täiustamiseks kasutatakse.

Avage jaotis Minu konto

Hallake privaatsusseadeid privaatsuskontrolliga

Määrake vaid mõne minutiga, millist tüüpi andmeid Google kogub, milliseid isiklikke andmeid sõpradega jagate või avalikuks muudate ning millist tüüpi reklaame Google teile esitab. Neid seadeid saab muuta ükskõik kui sageli.

Kasutage privaatsuskontrolli

Kaitske oma kontot turvakontrolliga

Esmane, mille abil oma Google'i kontot kaitsta, on turvakontroll. Selle tööriistaga saate kontrollida, kas teie taastamisteave on ajakohane, kas kasutate endiselt kontoga ühendatud veebisaite, rakendusi ja seadmeid ning kas need on usaldusväärsed. Kui miski näib kahtlane, saate kohe seadeid või parooli muuta. Turvakontroll võtab vaid paar minutit ning seda saab teha ükskõik kui sageli.

Tehke turvakontroll

Otsustage, millised andmed teie kontoga seostatakse

Google'i teenused võivad muutuda teie jaoks palju kasulikumaks, kui lubate meil oma kontoga seotud andmeid salvestada. Nii näete näiteks Mapsis paremaid sõidujuhiseid ja otsinguteenuses kiiremaid tulemusi. Kontotegevuste halduse abil saate otsustada, milline teave teie kontoga seostatakse, ja peatada kindlat tüüpi andmete, näiteks otsingute ja sirvimistegevuse, asukohateabe ja seadmetest pärineva teabe kogumise.

Avage kontotegevuse haldus

Juhtige reklaame oma eelistuste järgi

Reklaamiseadetes saate juhtida reklaame teile huvipakkuvate teemade alusel. Näiteks kui annate reklaamide isikupärastamise seadetega Google'ile teada, et teile meeldib popmuusika, võite pärast YouTube'i sisselogimist näha uute albumite ja tulevaste kontsertide reklaame.

Kui olete sisse logitud ja lülitate reklaamide isikupärastamise välja, ei näita me Google'i teenustes ning partnerite veebisaitidel ja rakendustes enam teie huvidel põhinevaid reklaame. Kui te ei ole sisse logitud, mõjutab reklaamide isikupärastamise väljalülitamine ainult neid Google'i teenuseid, kus esitatakse reklaame.

Avage reklaamiseaded

Vaadake oma kontol olevaid andmeid jaotises Minu tegevused

Jaotisest Minu tegevused leiate kõik, mida olete meie teenuste abiga otsinud, uurinud ja vaadanud. Varasemat veebitegevust on mugav vaadata, sest otsida saab ka teema, kuupäeva ja toote järgi. Kui te ei soovi teatud tegevusi või lausa terveid teemasid oma kontoga seostada, saate need jäädavalt kustutada.

Avage jaotis Minu tegevused

Vaadake üle konto põhiandmed

Hallake isiklikke andmeid, näiteks nime, e-posti aadressi ja telefoninumbrit, mida Google'i teenustes jagate.

Vaadake üle oma isiklikud andmed

Teenus Laadige oma andmed alla võimaldab teil oma sisu kõikjale kaasa võtta

Teie fotod. Teie e-kirjad. Teie kontaktid. Isegi teie järjehoidjad. Google'i kontole salvestatud sisu on teie kontrolli all. Sellepärast lõimegi teenuse Laadige oma andmed alla, et saaksite teha koopia, selle varundada või selle isegi muusse teenusesse teisaldada.

Avage teenus Laadige oma andmed alla